Producenci

Dostawa

Realizujemy dostawy za pośrednictwem firmy InPost.

Zgodnie z wymogami firmy kurierskiej paczka nie może przekroczyć wagi 30 kg, najdłuższy bok paczki może mieć maksymalnie 120 cm, suma trzech wymiarów (wysokość, szerokość, długość) nie może być większa niż 220 cm. Waga gabarytowa liczona: szerokość x długość x wysokość/ dzielone przez 6000 nie może przekroczyć 30 kg. Zgodnie ze standardami firmy kurierskiej paczka dostarczana jest następnego dnia roboczego po nadaniu.

1. Koszt przesyłki do 30 kg, opłaconej przedpłatą to 15,90 zł

2. Koszt przesyłki do 30 kg, za pobraniem to 19 zł

3. Możliwy jest odbiór osobisty pod adresem sklepu: Osiedle Akacjowe 6, 62-262 Wierzyce po wcześniejszym umówieniu pod numerem telefonu 664 526 233 lub poprzez e-mail: kontakt@happybunny.pl. Należy mieć na względzie, iż nasz sklep nie jest sklepem stacjonarnym. Oznacza to, że nie jest możliwe zrobienie zakupów na miejscu, a jedynie odebranie zakupów zrobionych przez internet tylko po wcześniejszym uzgodnieniu takiej formy odbioru. Płatność przy odbiorze możliwa jest za pomocą gotówki (prosimy o wyliczoną kwotę) lub przedpłaty na konto. 

Realizujemy także wysyłki do paczkomatów InPost

Koszt wysyłki do paczkomatu to 12,52 zł

PRZY WYBORZE TEJ OPCJI WYSYŁKI PROSIMY O NAPISANIE W KTÓRYM PACZKOMACIE ZOSTANIE ODEBRANA PACZKA

Znajdź najbliższy paczkomat-> http://paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat

Śledzenie przesyłek-> https://inpost.pl/sledzenie-przesylek

Paczka oczekuje w paczkomacie na odbiór przez 72 godziny od momentu dostarczenia, po tym czasie trafia do oddziału firmy InPost, gdzie oczekuje na odbiór jeszcze przez 11 dni. Jeżeli po tym czasie nie zostanie odebrana trafia z powrotem do nadawcy. W takim przypadku ponowna wysyłka przez sklep będzie możliwa po opłaceniu przez Klienta powtórnej wysyłki.

Maksymalny wymiar paczki paczkomatowej to 41x38x64 cm, maksymalna waga to 25 kg, także prosimy o nie wybieranie tej opcji, jeśli planują Państwo zamówienie duże gabarytowo, gdyż po prostu nie będzie ono możliwe do zrealizowania. W takiej sytuacji sklep będzie musiał anulować zamówienie lub po konsultacji z Klientem podzieli zamówienie na więcej niż jedną paczkę, a Klient zostanie obciążony kosztami dodatkowej paczki.

 

Istnieje również możliwość skorzystania z usługi kurierskiej ekspresowej, która gwarantuje doręczenie paczki do godziny 12:00. Cennik takiej usługi przedstawiony jest w poniższej tabeli:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl